Valitsus otsustas toetada nelja miljoni euroga koroonakriisi leviku tõkestamiseks suletud kaubandus- ja teeninduspindasid nende rendimaksete osalise katmisega. Toetus eraldati rahandusministeeriumile jagamiseks läbi esindusorganisatsioonide.
Suletud kaubandus- ja teeninduspinnad saavad osalist renditoetust
  • Foto: Andras Kralla
„Eriolukorra tõttu sattus kaubandussektor tõsise majandusliku löögi alla, kuid samas olid piirangud hädavajalikud kriisi peatamiseks,“ ütles rahandusminister Martin Helme. „Suurem osa müügipindadest on kaubanduskeskustes olnud suletud ja see on kohati kaasa toonud kuni 90 protsendilise käibe kukkumise. Leidsime, et riik peaks aitama seda kaotust osaliselt kanda.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.05.26, 09:09
Selver panustab käsitööle: värsked liha- ja kalaletitooted valmivad kaupluses kohapeal
Selveri liha- ja kalaletid on kujunenud keti oluliseks tõmbenumbriks, kus värskus, kvaliteet ja käsitöö käivad käsikäes. Erinevalt tavapärasest pakendatud kaubast valmib suur osa Selveri värske liha- ja kalaleti toodetest kohapeal. “Klient hindab eelkõige värskust ja kindlat kvaliteeti ning just neid põhimõtteid me igapäevaselt järgime,” ütleb Selveri liha- ja kalalettide tootmisjuht Aimar Kann.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele