Kantar Emori ostukäitumise uuring näitab, et kriisi ajal käisid inimesed oluliselt vähem tavapoodides, ostsid küll rohkem korraga, aga jätsid korvist välja impulssostud.
Ostukorv suurenes, külastuskordade arv vähenes
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Koroonaviiruse kriisi ja eriolukorra tippajal muutus inimeste ostukäitumises kõige rohkem poes käimise sagedus, selgub Toidutööstuse liidu poolt tellitud ja uuringufirma Kantar Emori läbi viidud küsitlusest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.26, 11:00
Eksperdid hoiatavad odavplatvormide kauba keemiariskide eest
Odavplatvormidelt tellitud kaup võib näida soodsa ostuna, kuid nahakliinik Solinic asutaja ja nahaarst dr Bret Kaldvee ning Balti Keskkonnafoorumi ekspert ja Ääsmäe kooli keemiaõpetaja Kai Klein selgitavad saates „Kaupmehe eduvalem“, miks võib eriti odava hinna taga peituda tõsine terviserisk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele