• 16.06.20, 15:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Maxima viis ostupuldi ja maksmise mobiili

Maxima kauplustes on alates 16. juunist kasutada oma mobiiltelefoni ostupuldina, kui kliendid laevad alla Maxima mobiiliäpi. Ettevõte investeeris tehnoloogilisse arengusse 1 miljon eurot.
Maxima mobiiliäpp
  • Maxima mobiiliäpp
  • Foto: Äripäev
Mobiiliäpp on kasutatav kõikides Maxima 84 kaupluses üle Eseti. Äppi saab lisada nii Aitäh kliendikaardi kui ka oma pangakaardi, et teostada kogu ostuprotsess mobiilselt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.02.26, 11:31
Selveri Köök annab einetele uue kuue ning toob kevadised lemmikud taas letile
Selveri Köögi saabuva kevade märksõnadeks on nutikam pakend, veelgi laiem maitsevalik ning mugavus. Uuenenud on nii einete välimus kui sisu ning lisandunud on uusi roogasid. Tähtpäevade eel jõuavad müügile hooajalised lemmikud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele