• 19.06.20, 12:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Fliis Trade müügitulu kasvas 9,5%

Lastekaupade jae- ja hulgimüügiga tegelev Fliis Trade kasvatas möödunud aastal müügitulu 9,5% ning teenis 2019. aastal 6,94 miljoni eurose käibe juures 0,75 miljonit eurot tegevuskasumit.
Nord Baby kauplused
  • Nord Baby kauplused
  • Foto: Kaubandus.ee
Eestis omab ettevõte 2 lastekauplust Tallinnas ja 1 Tartus. Lisaks omab Fliis Trade OÜ 80% osalust Leedu firmas Fliis Trade UAB kellel on 1 lastekauplus Vilniuses.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.10.25, 14:28
Kristo Timberg: kaupmehe eduvalemiks on paindlikkus, kohanemisvõime ja valmisolek pidevaks muutuseks
Äripäeva raadiosaates„Kaupmehe eduvalem“ rääkisid Kaupmeeste Liidu juht ja saatejuht Nele Peil ning Hansabi tegevjuht Kristo Timberg kaubandussektori suurimatest väljakutsetest – tööjõupuudusest, kaubakaost, ligipääsetavusest ja andmete kasutamisest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele