• 30.06.20, 10:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Prisma kauplused on kogunud veerand miljonit pandimärgita pakendit

Eelmise aasta kevadest on Prisma Peremarketid kogunud kokku 213 000 ilma pandimärgita pakendit, mille Eesti Pandipakend suunas taaskasutusse.
Tõnis Tomingas
  • Tõnis Tomingas
  • Foto: Raul Mee
Alates eelmise aasta aprillist võetakse Prisma kaupluste taaraautomaatides vastu ilma Eesti pandimärgita plast- ja plekkpakendeid. 14 kuu jooksul on Eesti inimesed tagastanud pea veerand miljonit pandimärgita pakendit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 14.01.26, 11:00
Iseteenindus tõi vargused massidesse, uus lahendus lubab need peatada
Kaubandus liigub järjest enam iseteeninduse suunas, kuid koos sellega kasvavad ka riskid. Saates "Kaupmehe edu valem" analüüsitakse, miks muutub kaubakadu kaupmeeste jaoks järjest suuremaks probleemiks ja miks ei piisa enam traditsioonilistest turvameetmetest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele