• 01.07.20, 12:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Suurim võlausaldaja vaidlustas T1 saneerimismenetluse edasise käigu

Kaubanduskeskuse T1 Mall of Tallinn suurim võlausaldaja Lintgen teatas, et esitas Tallinna Ringkonnakohtule määruskaebuse, millega vaidlustab Harju Maakohtu 12. juuni 2020 otsuse ekspertiisi läbiviimisest T1 saneerimiskavale.
Suurim võlausaldaja vaidlustas T1 saneerimismenetluse edasise käigu
  • Foto: Liis Treimann
Lintgen märgib kaebuses, et AS Tallinna Moekombinaat (TMK) saneerimiskava hääletati võlausaldajate poolt maha suure häälteenamusega ja menetlusega edasiminekuks ei ole TMK puhul täidetud tervet rida juriidilisi eeltingimusi, ilma milleta ekspertmenetlust läbi viia ei saa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.11.25, 15:44
Selver kutsub osalema heategevuskampaanias väikeste patsientide heaks
11. novembril käivitub Selveri heategevuskampaania „Koos on kergem", mis toetab 16 haigla laste- ja sünnitusosakondi üle Eesti. 23 aastat kestnud projekti käigus on kogutud üle 1,5 miljoni euro.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele