• 24.07.20, 10:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Onoff tuli kahjumist välja

Kodumasinate ja muu koduelektroonika jaemüügiga tegelev Onoff Jaekaubanduse OÜ kasvatas müügitulu 7%.
Onoff
  • Onoff
  • Foto: Raul Mee
Ettevõttele kuulub 10 kauplust üle Eesti ja e-pood. 2019. aastal avati ka kaks uut kauplust – T1 Mall of Tallinns ja Pärnus. Plaanis on avada veel kauplus Tartus. Väljapoole Eestit plaanis esialgu minna ei ole.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 09:00
Kadude ennetamine jaekaubanduses: tehnoloogiline lähenemine riskide vähendamiseks ja kasumlikkuse hoidmiseks
Jaekaubanduses keskendutakse sageli müügi kasvatamisele ja kliendikogemuse parandamisele, kuid sama oluline on vältida olukordi, kus kaup või müügipotentsiaal kaob. Vargused, hinnavead, töötajate eksimused ja tehnilised tõrked võivad tekitada märkimisväärseid kahjusid, mistõttu on kadude ennetamine (loss prevention) kujunenud strateegiliseks riskijuhtimise osaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele