Mais Apollo grupi juhi kohalt lahkunud Jaanus Vihand liigub tööle idufirmasse Aurora Solutions, millele ta lubab suurt tulevikku.
"Kui vaadata, mida see lahendus aitab ära teha, siis on see väga kõva asi," kiitis Jaanus Vihand Aurora Solutionit.
Foto: Andras Kralla
“Me soovime jõuda ükssarviku staatusesse,” ütles Vihand, kes hakkab Aurorat juhtima esmaspäevast. 2018. aastal loodud idufirma Aurora Solutions paneb püsti käibemaksu- ja tollideklaratsioonide teenusplatvormi, et riigid saaksid suurendada maksutulu laekumist.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.