• 06.11.20, 09:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

EAS avas Poolas ekspordiesinduse

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) avas sel nädalal Poolas ekspordiesinduse, mille eesmärk on aidata Eesti ettevõtetel 38 miljoni elanikuga Poola turule siseneda ja seal laieneda. Esindust hakkab juhtima ekspordinõunik Daniel Bajer.
EAS juht Peeter Raudsepp
  • EAS juht Peeter Raudsepp
  • Foto: Andras Kralla/Äripäev
EASi juhi Peeter Raudsepa sõnul on Poola Eesti eksportööride jaoks oluline turg, kus EASi poolne lisatugi on kindlasti vajalik. „Meil on hea meel, et saame Eesti ettevõtjatele veel ühel olulisel turul toeks olla. Poola on meie väliskaubanduspartnerite hulgas stabiilselt seitsmendal või kaheksandal kohal ning meil on juba ligi 1000 ettevõtet, kes Poola turul suuremal või väiksemal määral tegutsevad,“ ütles Raudsepp.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:58
Taaraäri on äri nagu iga teine – seda tuleb hästi teha!
Eestis peetakse pandipakendisüsteemi nii iseenesestmõistetavaks, et kipume unustama, kui erakordse edulooga on tegemist. Tagastame üle 90% turule lastud joogipakenditest. See on tulemus, millega kuulume maailmas absoluutsete liidrite hulka. Sellest efektiivsusest on saanud ekspordiartikkel, millele annab hoogu kiiresti kasvav tehnoloogiaettevõte RVM Systems. Nende uusim Eestis toodetud lahendus, Kalla-tüüpi taaraautomaat, ei valluta ainult kohalikke poode, vaid liigub suure hooga üle maailma.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele