• 08.12.20, 10:27
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

GoldWatchi kella- ja kullafirma läks pankrotti

29 aastat tegutsenud AS Airot, mis haldas GoldWatchi kella- ja kullapoodide ketti, läks läinud nädalal pankrotti.
Goldwatch pood Sikupilli keskuses.
  • Goldwatch pood Sikupilli keskuses.
  • Foto: Andras Kralla
Ettevõtte juht Roland Rosenberg oli pankrotiasjast rääkides väga lakooniline ega soovinud asja üldse kommenteerida. Küll ütles ta pankroti ühe põhjusena, et eelmine majanduskriis pole veel mööda saanud ning kaubandusse jõuavad muutused pika vinnaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:58
Taaraäri on äri nagu iga teine – seda tuleb hästi teha!
Eestis peetakse pandipakendisüsteemi nii iseenesestmõistetavaks, et kipume unustama, kui erakordse edulooga on tegemist. Tagastame üle 90% turule lastud joogipakenditest. See on tulemus, millega kuulume maailmas absoluutsete liidrite hulka. Sellest efektiivsusest on saanud ekspordiartikkel, millele annab hoogu kiiresti kasvav tehnoloogiaettevõte RVM Systems. Nende uusim Eestis toodetud lahendus, Kalla-tüüpi taaraautomaat, ei valluta ainult kohalikke poode, vaid liigub suure hooga üle maailma.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele