Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kõige populaarsemate tööandjate hulgas mitu kaubandusettevõtet
Missugused ettevõtted pakkusid tänavu tööotsijatele enim huvi? CVKeskus.ee tööportaal tõi välja erinevate valdkondade kõige populaarsemad tööandjad, kelle vastu tundsid tööotsijad 2020. aastal kõige suuremat huvi.
Kokku vaadati tööpakkumisi 2020. aastal rohkem kui 34 miljonit korda ja tööandjatele edastati üle 1,5 miljoni kandideerimisavalduse. Võrreldes 2019. aastaga, kasvas keskmine tööpakkumiste vaatamiste arv tervelt 52% ja kandideerijate arv koguni kahekordistus (+103%).
Paljud ettevõtted kasutavad esialgu klienditoes üldist e-postiaadressi (nt info@…), mida haldab üks inimene. Alguses töötab see hästi – maht on väike ja kõik on hallatav. Kui ettevõttel läheb hästi, siis kasvab nii kliendibaas kui ka meeskond ja ühel hetkel hakkab sama lahendus aga tekitama pidureid.