• 15.02.21, 12:57

Rimi e-pood laienes Ida-Virumaale

Rimi e-poe kojuveoteenust saavad kasutada nüüd Narva, Narva-Jõesuu, Sillamäe, Peeterristi ja Soldina piirkondade elanikud.
Rimi e-pood laienes Ida-Virumaale
„Oleme Rimi e-poega jõudnud nüüdseks juba Eesti nelja suuremasse maakonda – äsja lisandunud Ida-Virumaale saavad meie e-poe kullerteenust kasutada Harjumaa, Tartumaa ning Pärnumaa elanikud. Kuigi nimetatud maakondades me päris kõigisse punktidesse veel jõudnud pole, siis teeme iga päev tööd selle nimel, et haarata pidevalt uusi piirkondi juurde,“ rääkis Rimi e-kaubanduse juht Helen Lednei.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.12.25, 13:55
Makseautomaat kui uus müügipunkt: lahendus, mis avab ettevõttele uusi võimalusi
Ettevõtted liiguvad üha enam iseteeninduse suunas ning otsivad lahendusi, mis võimaldaksid teenust laiendada ka seal, kus teenindajat ei ole. Seda toetab makseautomaadi terviklahendus, milles Nixor seob PAX makseterminalid ja NixPay tarkvara üheks töökindlaks ning turvaliseks maksesüsteemiks ning toetab ettevõtet lahenduse kasutuselevõtul ja haldamisel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele