Autor: Tanel Rand • 26. veebruar 2021

Sihilikult lihtne meiliturunduse tarkvara

Ajal, mil enamik suhtlusest toimub veebimaailma nelja seina vahel, on meiliturundus potentsiaalsete klientide tabamisel ettevõtja võimsaim relv. Kodumaine uudiskirjade loomise ja saatmise platvorm Smaily pakub igale turundustiimile hindamatut täiendust. Smaily abil on silmatorkavate turunduskampaaniate läbiviimine lihtne, muretu ja tulemuslik.

Smaily kasutajad saavad kõik meiliturundusega seonduva mugavalt ühele platvormile koondada. Alates kontaktide importimisest ja uudiskirjade loomisest kuni turundusmeilide tulemuslikkuse testimise ja analüüsimiseni - kõik vajalikud vahendid ja info kampaania edukaks haldamiseks on vaid kontole sisselogimise kaugusel.

Smaily pühendunud meeskond tegeleb igapäevaselt tarkvara arendamisega, et teie elu võimalikult lihtsaks ja mugavaks muuta. Hoiame ennast kursis kõigi uuemate turundustrendidega ning võtame platvormi arendamisel arvesse ka kasutajate soove ja tagasisidet. Teame, et üks-suurus-sobib-kõigile lähenemine ei sobi tegelikult kellelegi ja seetõttu aitab Smaily ellu viia ka teie väiksemad ja suuremad erisoovid.

Miks eelistada Smaily meiliturunduse tarkvara?

Smaily omab meiliturunduse valdkonnas enam kui 15 aastat kogemust ja tunneb oma kasutajaid. Oleme loodud siinsamas Eestis, võttes arvesse kohalike ettevõtjate soove ja vajadusi. Meie eesmärk on muuta meiliturundus kättesaadavaks kõigile ettevõtetele, sõltumata nende suurusest.

Kodumaisus aitab tagada ka meie personaalse ja kliendipõhise lähenemise - meiega ei ole ükski kasutaja lihtsalt üks paljudest. Paneme meeleldi teie tiimiga pead kokku ning meie professionaalne meeskond aitab just teie brändi esindavad meiliturunduse kampaaniad püsti panna. Smaily pühendunud klienditugi on teile alati nõu ja jõuga abiks. Boonus - võite Google’i tõlke kõrvale heita, kuna juhiseid jagame teie emakeeles!

Hoiame ennast kursis viimaste turundustrendide ja seaduse muudatustega. Anname kasutajatele teada kõigist olulisematest uuendustest, et meilikampaaniate jätkuv edu ja tulemuslikkus tagada.

Smaily on paindlik ja kohandub iga kliendi vajadustega. Sõltumata sellest, kas soovite läbi viia ulatuslikku meiliturunduse kampaaniat, teavitada kliente uutest toodetest või neile hoopis hüljatud ostukorvi meenutada - Smailyl on lahendus olemas! Võimsate automaatikate abil ei jää ükski teie klient sünnipäeval õnnitlemata ning integratsioonide abil tagame, et saate kogu vajaliku info erinevatelt platvormidelt koondada ühte mugavasse kliendiinfo kogumikku.

Smaily tarkvara abil saate luua omanäolisi ja erilisi maandumislehti, mis aitavad teil lihtsa vaevaga oma kontaktibaasi täiendada, tulevasi üritusi reklaamida või klientidele uusi tooteid tutvustada. Tänu meie kasutajasõbralikule kirjapõhja redaktorile saate erilisi kujundusi luua ka disainitausta omamata.

Mis eriti tore - võrreldes teiste teenusepakkujatega, oleme keskmiselt 30% soodsamad. Sõltuvalt kontaktibaasi suurusest naudivad paljud ettevõtted meie teenust tasuta! Seejuures kohtleme aga kõiki kliente võrdselt. Iga kasutaja saab ligipääsu kõigile Smaily platvormi võimalustele, sõltumata valitud paketist ja kuutasust.

Smailyga säästad aega

Smaily abil kaob meiliturundusest tüütu ja ajamahukas töö ja kampaaniate elluviimine muutub lihtsaks ja nauditavaks protsessiks. Oleme omalt poolt abiks teie kontaktibaaside importimisega, et Smailysse kolimine eriti muretuks muuta. Et edu saadaks teid alates esimesest meiliturunduse kampaaniast, viime meeleldi läbi platvormi detailselt tutvustava koolituse.

Soovid tasuta esitlust? Broneeri demo SIIN.

Liitu Smaily uudiskirjaga ja ole alati kursis kõigi uuemate turunduse trikkide, nippide ja trendidega!

Jaga lugu
Kaubandus.ee toetajad:
Maarit EermeKaubandus.ee juht-toimetajaTel: 51 44 884
Merilin MerilaKaubandus.ee toimetaja Tel: 5 105 933
Cätlin PuhkanKaubandus.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700