Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tabasalu uue keskuse ankurrentnikuks saab Selver
Tuleva aasta suvel avab Tabasalu südames uksed uus kogukonnakeskus koos välituruga. Keskuse ankurrentnikuks on Selver, millest saab üks piirkonna suuremaid toidupoode.
Ligi 13 000-ruutmeetri suurune kogukonnakeskus koos välituruga loob uue perspektiivi kogu piirkonnale. Lisaks erinevatele büroo- ja teeninduspindadele arendatakse uue kolmekordse keskusega välja ka eraldi väiketootjatele suunatud väliturg ja põnevamaid maitseid pakkuv toidutänav.
Lidl Eesti avaldas ressursside säästmise teemale keskenduva 2024. aasta auditeeritud teabelehe, mille fookuses oli toiduraiskamise vähendamine, pakendimaterjalide optimeerimine, vastutustundlik veekasutus ja ringmajandus.