Walt Disney teatas kolmapäeval, et sulgeb Põhja-Ameerikas vähemalt 60 poodi. Ettevõtte sõnul keskenduvad nad nüüd rohkem e-kaubandusele, vahendab MarketWatch.
Disney kauplus USAs Floridas.
  • Disney kauplus USAs Floridas.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Pandeemia ajal hakkas aina rohkem inimesi poodlema internetis, sest valitsused seadsid koroonaviiruse leviku peatamiseks piiranguid. Mitmed suuremad jaemüüjad on saanud sellest kahju. Teised jaemüüjad, kes on keskendunud internetimüügile, näiteks Amazon, lõikasid sellest hoopis märgatavat kasu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.06.26, 11:00
Eksperdid hoiatavad odavplatvormide kauba keemiariskide eest
Odavplatvormidelt tellitud kaup võib näida soodsa ostuna, kuid nahakliinik Solinic asutaja ja nahaarst dr Bret Kaldvee ning Balti Keskkonnafoorumi ekspert ja Ääsmäe kooli keemiaõpetaja Kai Klein selgitavad saates „Kaupmehe eduvalem“, miks võib eriti odava hinna taga peituda tõsine terviserisk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele