Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Disney sulgeb Põhja-Ameerikas 60 poodi
Walt Disney teatas kolmapäeval, et sulgeb Põhja-Ameerikas vähemalt 60 poodi. Ettevõtte sõnul keskenduvad nad nüüd rohkem e-kaubandusele, vahendab MarketWatch.
Tänavu tähistab maailma juhtiva puhastustehnoloogia tootja ametlik esindus Kärcher OÜ oma 15. tegutsemisaastat Eesti turul. Selle aja jooksul on peamiselt kvaliteetsete survepesurite järgi tuntud brändist saanud Eesti ettevõtete ja kodude asendamatu partner, kes kujundab puhastusvaldkonna trende autonoomsete robotite, akutehnoloogia ja keskkonnasäästlike lahendustega.