Walt Disney teatas kolmapäeval, et sulgeb Põhja-Ameerikas vähemalt 60 poodi. Ettevõtte sõnul keskenduvad nad nüüd rohkem e-kaubandusele, vahendab MarketWatch.

- Disney kauplus USAs Floridas.
- Foto: Reuters/Scanpix
Pandeemia ajal hakkas aina rohkem inimesi poodlema internetis, sest valitsused seadsid koroonaviiruse leviku peatamiseks piiranguid. Mitmed suuremad jaemüüjad on saanud sellest kahju. Teised jaemüüjad, kes on keskendunud internetimüügile, näiteks Amazon, lõikasid sellest hoopis märgatavat kasu.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Odavplatvormidelt tellitud kaup võib näida soodsa ostuna, kuid nahakliinik Solinic asutaja ja nahaarst dr Bret Kaldvee ning Balti Keskkonnafoorumi ekspert ja Ääsmäe kooli keemiaõpetaja Kai Klein selgitavad saates „Kaupmehe eduvalem“, miks võib eriti odava hinna taga peituda tõsine terviserisk.