Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Hindasid mõjutas taas enim elekter ja mootorikütus
Statistikaameti andmetel tõusis tarbijahinnaindeks veebruaris võrreldes jaanuariga 0,9% ning võrreldes eelmise aasta veebruariga 0,6%. Mulluse veebruariga võrreldes olid kaubad 0,6% odavamad ja teenused 2,7% kallimad.
Statistikaameti juhtivanalüütiku Viktoria Trasanovi sõnul olid eelmise aasta veebruariga võrreldes tarbijahinnaindeksi peamisteks mõjutajateks kodudesse jõudnud elektri 26,7% kallinemine ning mootorikütuse odavnemine.
40-kilone tuunikala Maldiividelt, elusad homaarid akvaariumis, Hispaania ja Itaalia juustud, mida tavapoest ei leia – see ei ole gurmeerestorani kirjeldus, vaid PROMO Cash&Carry – hulgiformaat, mis on aastaid varustanud Eesti restorani, hotelle ja toidugurmaanide toidulaudu.