Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Barbora avas Tartus ja lähiümbruses kojukandeteenuse
Toidu- ja esmatarbekaupade pood Barbora.ee avas 5. aprillil kojukandeteenuse Tartus ja selle lähiümbruses.
Barbora.ee tegevjuhi Kirke Pentikäineni sõnul algasid ettevalmistused IT-süsteemide arenduse ja töötajate värbamise näol aasta alguses ning alates esmaspäevast on ettevõte valmis kojuveoteenuse käivitamisega ka Tartus.
Tallinnas Vahuri tänaval tegutsev Gastro Studio klassikalistesse raamidesse ei mahu. Tegu pole tavapärase showroomi või koolitusköögiga, milles maailma maitsed kohtuvad, vaid keskkonnaga, kus iga külastus muudab arusaama sellest, mida köögis päriselt teha on võimalik.