Kinnisvaraarendus Porto Franco ja mööblimüüja Treimann Furniture OÜ sõlmisid üürilepingu Treimanni mööblisalongi avamiseks Porto Franco I hoones septembris 2021.
Treimanni mööblisalong
  • Treimanni mööblisalong
  • Foto: Laura Nestor
Mööblisalong saab Porto Franco I hoone 1. korrusel enda käsutusse 729 ruutmeetrit, mis tähendab ettevõtte senise poe kolmekordset laienemist. Treimanni mööblisalongi omaniku Liina Treimanni sõnul on neil väga hea meel, et nad on nelja tegutsemisaastaga võitnud Eesti klientide usalduse ning avavad nüüd senisest kolm korda suurema uudse kontseptsiooniga kodusisustussalongi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 16:13
AI ei peaks ostuprotsessi keerulisemaks muutma, vaid seda nähtamatult toetama
Jaekaubanduses muutub järjest olulisemaks võime vähendada kadusid nii, et ostuprotsess ise ei muutuks aeglasemaks, keerulisemaks ega kliendi jaoks ebamugavamaks. Mida rohkem liigub kaubandus iseostlemise, automatiseerimise ja kiiremate kassaprotsesside suunas, seda suuremaks muutub vajadus lahenduste järele, mis suudavad märgata kõrvalekaldeid ilma täiendavaid kontrollietappe lisamata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele