Mullu sügisel eksporti Venemaale alustanud Saku Õlletehas laiendab idanaabri turule suunatud sortimenti nelja uue õlle näol ning tõstab lähinädalatel teele saadetavate uute kogustega idasuunalist eksporti pea kaks korda.
Saku Õlletehase ekspordijuht Margus Masing ja juhatuse liige Jaan Härms
  • Saku Õlletehase ekspordijuht Margus Masing ja juhatuse liige Jaan Härms
  • Foto: Arno Mikkor
"Venemaa tarbijad on meie esindusõlu Saku Kulla väga soojalt vastu võtnud ning alates mullu sügisest oleme oma partnerile, kel on üle riigi ligi 9500 kauplust, tarninud üle 170 rekkatäit õlut," lausus Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms. "Tulenevalt klientide nõudlusest laiendasime ka Venemaale pakutavate õllede sortimenti nelja võrra."

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.06.26, 06:00
Alkoholituru langus sunnib hulgimüüjaid strateegiat muutma: kasv tuleb nüüd esmatarbekaupadest
Alkoholi tarbimise vähenemine nii Eestis kui Euroopas tervikuna muudab põhjalikult jookide ja hulgimüügi turgu. Mõne ettevõtte jaoks tähendab see kasvavat survet traditsioonilistes kategooriates, teistele annab see aga ajendi hoogustada laienemist suundades, millest saab tulevikus nende äritegevuse tugevam tugisammas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele