East Capital ostab Jungenti ja Via 3L logistikakeskuse hoone
Kinnisvarafond East Capital Real Estate IV ostab Tallinna külje all asuva Via 3L logistikakeskuse Jungent Grupi ja Via 3L logistikateenuste kontsernilt.
Tegemist on kolmanda investeeringuga East Capital Real Estate IV fondi portfellis, mille fookuses on kaasaegsed äri- ja logistikapinnad Baltimaades ja Kesk-Euroopas. Fondi varasemad investeeringud on SEB peakontor Tallinnas ja Jankiskiu logistikapark Vilniuses. Kokku kavatseb fond investeerida Baltikumi ärikinnisvarasse 400 miljonit eurot.
Kui alguses suhtuti iseteeninduskassade saabumisse suure umbusuga ning nende kasutuselevõtt oli aeglane ja vastuoluline, siis täna tehakse paljudes poodides juba pea pooled ostud just iseteenindusalas. See, mis sai alguse tehnoloogilise uuendusena toidupoodides, on tänaseks kujunenud suuremaks muutuseks kogu jaekaubanduses. Kuidas see kõik meie argipäeva muutnud on ja millised muudatused on ees?