Cleveron laiendas oma tooteportfelli uue, ekraani ja makselahendusega pakiautomaadiga, mis võimaldab Viljandi firmal senisest jõulisemalt Ida-Euroopa turul kanda kinnitada. Kohapeal paki eest tasumise võimalusega automaat on ka lahendus, mida täna soovivad osta ka pakikappide võrke laiendavad suured logistikaettevõtted.
Cleveron läheb uue pakiautomaadiga Ida-Euroopa turgu vallutama
  • Foto: Cleveron
„Cleveroni peamine fookus on siiani olnud suured jaemüüjad, kelle kliendid tasuvad kauba eest veebipoes ning lähevad pakiautomaati või -roboti juurde vaid pakile järele. Aina rohkem saime aga päringuid logistikafirmadelt, kes otsisid automaati, mille juures saaks ka paki eest maksta. Lisaks oleme aktiivsemalt tegutsemas Ida-Euroopas, kus tarbijakäitumine on meist märksa erinev – olenevalt riigist tehakse 70–80% tehingutest nii, et makstakse alles pakki kätte saades,“ selgitas uue toote, Cleveron 352 tausta Cleveroni tegevjuht Arti Kütt.

Seotud lood

Uudised
  • 08.07.26, 11:00
Ettevõtlusliidud valitsusele: Nutri-Score'i kasutuselevõtt Eestis ei ole teaduspõhiselt tõendatud
Eesti Toiduainetööstuse Liit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Eesti Leivaliit, Eesti Kalaliit, Eesti Karastusjookide Tootjate Liit ja Eesti Aiandusliit saatsid täna vabariigi valitsusele pöördumise, milles rõhutavad, et Eesti ei peaks vabatahtlikult kasutusele võtma ühtegi pakendimärgistuse süsteemi kuni Euroopa Liidus pole kokku lepitud ühtses, teaduspõhises ja toidukultuure arvestavas lahenduses. Pakendi esikülje märgistuse eesmärk peaks olema tarbijainfo lihtsustamine, mitte eksitamine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele