• 04.11.21, 11:09

Eesti Juveel avas Tartu Kaubamajas oma suurima poe

Legendaarne kodumaine bränd Eesti Juveel avas oma seni suurima poe Tartu Kaubamajas. Üle 6000 toote pakkuv ning ainulaadse personaalse teeninduse alaga kauplus on Eesti Juveeli viies esindus Eestis ning esimene väljaspool Tallinna, teatab ettevõte.
Eesti Juveel avas Tartu Kaubamajas oma suurima poe
  • Foto: Eesti Juveel / Tartu Kaubamaja
„Oleme uhked, et oma esimeseks Lõuna-Eesti esinduseks on palavalt armastatud Eesti Juveel valinud just Tartu Kaubamaja keskuse. Legendaarsel kodumaisel kaubamärgil on meie majas väärikad naabrid ja oleme kindlad, et Tartu ja Lõuna-Eesti inimesed leiavad tee suurepärase valiku ja personaalse teenindusega juveelipoodi,“ ütles Tartu Kaubamaja tegevjuht Kristel Liivapuu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.01.26, 16:12
Selveri kliendikogemus: OIXIO on väärt partner, sest mõtleb meie äriga kaasa
Selver on Eesti jaekaubandusmaastikul tegutsenud juba üle 30 aasta. Selle aja jooksul on füüsiliste poodide kõrvale tekkinud e-kaubandus, kassajärjekordade kõrvale iseteeninduskassad ning mitmed digitaalsed lahendused. Paralleelselt on Selver järjepidevalt arendanud oma protsesse ja automatiseerinud igapäevatööd, et pakkuda klientidele jätkuvalt parimat ostukogemust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele