• 11.01.22, 11:16

Mis juhtub sel aastal autoturul?

Lõppenud aasta tõi autoturule mitmeid huvitavaid pöördeid. Milliseid arenguid autoturul toob kaasa 2022. aasta, räägib Luminor Liisingu juht Andrus Soodla.
Mis juhtub sel aastal autoturul?
  • Foto: Andras Kralla
Käesolevaks aastaks prognoositakse märkimisväärset kaupade ja teenuste hinnatõusu, mis võib kaasa tuua tarbijate kindlustunde olulise vähenemise. Viimasel on kindlasti ka mõju autoturule.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 13:08
Baltikumi suurim turustaja märkab: Sanitex tõi Toidupangale poole aastaga ligi 10 000 kilogrammi abi
Üle kolmekümne aasta turul olnud, 1992. aastal asutatud Baltikumi suurim hulgi- turustus- ja logistikaettevõte Sanitex lõi käed Toidupangaga ja kutsub sama tegema ka teisi ettevõtteid. Poole aastaga on nad abistanud majanduslikult keerulisel ajal abivajajaid pea 10 000 kilogrammi toidu- ja esmatarbekaupadega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele