• 17.01.22, 15:54

Soome pungil kirbuturg toob ülejäägi Eestisse

Koroonaajal rohkem koju suunatud soomlased toovad kasutatud kaupa kõvasti kirbuturule, aga müügiks see päris sama tempoga ei lähe. Forssa Hope-nimeline taaskasutuskoht toob müümata jäänud kauba Eestisse, kirjutab Yle uudisteportaal.
Soome pungil kirbuturg toob ülejäägi Eestisse
  • Foto: Erik Prozes
Paar viimast aastat on Soome taaskasutusturgu ka muutnud. Eriti noored teevad oma taaskasutusostud pigem internetis. Ka lasteriideid jõuab järjest vähem taaskasutusmüüki, sest need antakse tihti otse järgmistele kasutajatele edasi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.12.25, 11:00
Mis teeb maaletoojast väärt partneri jaekaupmehele?
Millist väärtust loob distribuutor kaubandusahelas ja miks ei ole isegi suur jaemüüja ilma temata efektiivne? Kodupaberi ehk ARENi müügidirektor Katrin Riisalu selgitab, kuidas hulgimüüja aitab tooted turule viia, hoida tarnekindlust ja hallata riske. Samuti räägib ta, kuidas jaemüüja ootused distribuutorile ajas kasvanud on.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele