• 16.09.22, 14:48

Sirje Potisepp: tarbijaid ootab ees toiduhindade jätkuv tõus

Euroopa Komisjoni ettepanekud energiakriisi leevendamiseks ning sellekohased Eesti valitsuse seisukohad valmistasid toidutootjatele suurt pettumust: poliitiline tahe toetada toiduainetööstust puudub, meie ettevõtted on konkurentsist väljas ning tarbijaid ootab ees toiduhindade jätkuv tõus.
Eesti Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp näeb tulevikku väga tumedates toonides.
  • Eesti Toiduliidu juhataja Sirje Potisepp näeb tulevikku väga tumedates toonides.
  • Foto: Liis Treimann
Toiduliidu juhataja Sirje Potisepa sõnul Euroopa Komisjoni välja käidud ettepanekud ning Eesti valitsuse vastavad reaktsioonid annavad selget signaali – toiduainetööstuse päästmine ei ole riiklik prioriteet.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 13:08
Baltikumi suurim turustaja märkab: Sanitex tõi Toidupangale poole aastaga ligi 10 000 kilogrammi abi
Üle kolmekümne aasta turul olnud, 1992. aastal asutatud Baltikumi suurim hulgi- turustus- ja logistikaettevõte Sanitex lõi käed Toidupangaga ja kutsub sama tegema ka teisi ettevõtteid. Poole aastaga on nad abistanud majanduslikult keerulisel ajal abivajajaid pea 10 000 kilogrammi toidu- ja esmatarbekaupadega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele