• 06.12.22, 09:27

Ülemiste keskuse juht 2022. aasta kokkuvõttest: kriisil on oma mõju, kuid kaubanduskeskused ei kao kuskile

1. detsembril toimunud Ülemiste keskuse Rentnike Suurkogul andis keskuse juhtkond ülevaate 2022. aastast kaubanduses ning tutvustas keskuse edasisi plaane.
Ülemiste keskuse juht 2022. aasta kokkuvõttest: kriisil on oma mõju, kuid kaubanduskeskused ei kao kuskile
  • Foto: Kalev Lilleorg
Erinevalt eelmisest aastast ei tulnud tänavu rinda pista koroonaviiruse mõjudega, küll aga jätsid ettevõtete tegevusse oma jälje energiahindade hüppeline tõus ja üldine hinnatõus. Vaatamata sellele kinnistas Ülemiste keskus ka sel aastal oma liidripositsiooni Tallinna kaubanduskeskuste seas, olles juba mitmendat aastat järjest ostjate seas enim armastatud kaubanduskeskus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele