Uuskasutuskeskus alustas aastat ühe oma vanima poe renoveerimisega, mis asub Tallinnas, Mustamäe teel. Tänaseks on tööd kõik valmis saanud ning uues kuues pood avab taas külastajatele uksed sel neljapäeval.
Uuskasutuskeskus tegutseb aastast 2004 ning tänaseks on keskusel üle Eesti 17 kauplust, neist vanimad on samas asukohas tegutsenud kümme ja rohkemgi aastat. „Viimasel paaril aastal on Uuskasutuskeskus laienenud Rakverre ja Viljandisse ning avanud uue poe Mustamäel Sõpruse puiesteel. Sama oluline kui uute keskuste loomine on olemasolevate uuendamine, et teise ringi poodlemine oleks kõigile mugav ja meeldiv,“ kommenteeris Uuskasutuskeskuse tegevjuht Diana Paakspuu. Vastavatavas Mustamäe tee poe mänguasjade osakonnas hakkab olema ka väike lastenurk, kus lapsed saavad joonistada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Toitlustussektoris edukas olemiseks tuleb pöörata tähelepanu paljudele detailidele. Andekas peakokk ja suurepärane meeskond tagavad toidu järjepideva kvaliteedi, teenindajad loovad meeldejääva elamuse ning sisekujundus koos õigesti valitud toidunõudega aitab kujundada restorani identiteeti.