Eesti iduettevõtte ainulaadne toode jõudis Kaubamaja letile
Eesti iduettevõtte loodud unikaalseid rinnahoidjaid, mis on mõeldud naistele, kelle rinnad on operatsiooni, imetamise või kaasasündinud eripära tõttu erineva suurusega saab nüüd soetada ka Kaubamajast.
Rindade asümmeetria võib olla nii kaasasündinud kui tekkinud näiteks rinnavähi tagajärjel.
Symmetrista ühe asutaja Merlin Seemani sõnul sündis idee luua rinnahoidja naistele, kelle rinnad on erineva suurusega 15 aasta tagasi isiklikust vajadusest. “Minu unistuseks oli astuda enesekindlalt Kaubamaja naiste pesu osakonda ja leida sealt pesu, mis erineb n.ö standardist ning sobib ka asümmeetriliste rindadega naisele. See oli pikk teekond aga tänaseks sai unistus teoks,” jagas Seeman.
Kui kolmes Hiiumaa Coop kaupluses asendati paberist hinnasildid elektroonilistega, oli see strateegiline otsus suunata töötajate aeg sinna, kus see kõige rohkem kasu toob – klienditeenindusse.