Omniva automaatidest saab saata asju Uuskasutuskeskusele
Sel kevadel saab Omniva pakiautomaatide abil liigseks muutnud korralikud asjad tasuta saata Uuskasutuskeskusele. Annetuskampaania kestab kuni 26. aprillini.
Uuskasutuskeskus ärgitab kevadise kraamimise tulemusena üle jäävaid korralikke asju andma uuele ringile. „Kõik kodus armsaks saanud asjad väärivad võimalust kestma jääda. Tänu Omnivale saame nüüd üle kogu Eesti pakkuda inimestele mugava võimaluse kvaliteetseid ja olulisi esemeid ringluses hoida,“ kommenteeris Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska.
Ettevõtted liiguvad üha enam iseteeninduse suunas ning otsivad lahendusi, mis võimaldaksid teenust laiendada ka seal, kus teenindajat ei ole. Seda toetab makseautomaadi terviklahendus, milles Nixor seob PAX makseterminalid ja NixPay tarkvara üheks töökindlaks ning turvaliseks maksesüsteemiks ning toetab ettevõtet lahenduse kasutuselevõtul ja haldamisel.