• 30.04.24, 09:15

Mullu avastati Euroopa turul rekordarv ohtlikke tooteid

2023. aastal teavitati Euroopas kiirhoiatussüsteemi Safety Gate kaudu rekordilisest 3412 ohtlikust tootest. Eesti turult tuvastati 129 erinevat ohtlikku toodet, teavitab Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA).
Itella SmartPost jaotuskeskus
  • Itella SmartPost jaotuskeskus
  • Foto: Liis Treimann
Euroopa Liidus kasutatakse liikmesriikide vahel info jagamiseks ja ohtlikest toodetest teavitamiseks kiirhoiatussüsteemi Safety Gate.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele