Inglismaa rahvusvahelise nafta- ja gaasiettevõtte Shelli teise kvartali tulemused ületavad analüütikute ootusi, ühtlasi teatas ettevõte, et jätkab aktsiate tagasi ostmisega.
Inglismaa rahvusvaheline nafta- ja gaasiettevõte Shelli teise kvartali tulemused ületavad analüütikute ootusi.
  • Inglismaa rahvusvaheline nafta- ja gaasiettevõte Shelli teise kvartali tulemused ületavad analüütikute ootusi.
  • Foto: Erik Prozes
Shell on üks viimastest, kes oma tulemustest teada andis. Sarnaselt teiste sama valdkonna ettevõtetega toetas ka Shelli kasumit toornafta hind, mis oli teises kvartalis keskmiselt umbes 85 dollarit barreli kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.06.26, 16:24
Kuidas õpetada klienditoe AI-d nagu uut töötajat?
Veel mõni aasta tagasi tuli klienditoe AI-le ette kirjutada kõik küsimused-vastused ning ehitada keerulisi otsustuspuusid. Täna piisab sellest, kui anda AI-le ligipääs õigetele teadmisteallikatele ning kirjeldada ülesanne tekstina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele