• 23.08.24, 09:15

Circle K sunnib ostumõtteid mõlgutama

Meilgi levinud tanklakaupluste keti Circle K omanikfirma hiigelsuur ülevõtupakkumine tuntud 7-Eleveni keti omanikule on löönud jaapanlased pahviks ja tekitanud Tokyo börsil riskantse ostuvõimaluse.
Circle K-d ostes võib nüüd saada odavalt ka osaluse 7-Elevenis.
  • Circle K-d ostes võib nüüd saada odavalt ka osaluse 7-Elevenis.
  • Foto: Reuters/Scanpix
Seda börsinädalat alustas Torontos noteeritud Alimentation Couche Tard, Circle K keti omanik, uudispommiga, tehes ülevõtupakkumise Tokyos noteeritud firmale, kellele kuulub 7-Eleven kett. Ülevõtupakkumise suurus on konfidentsiaalne, 7-Eleveni direktorid alles vaevad seda, kuid Bloombergi hinnangul on see vähemalt 38,4 miljardit dollarit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 09:00
Efektiivne tarne, lihtne ärikasv
E-kaubanduse mahud kasvavad aasta-aastalt, sundides logistikasektorit kiiresti kohanema ning pakkuma ettevõtetele üha tõhusamaid, paindlikumaid ja jätkusuutlikumaid lahendusi. Balti riikides tegutsevatele ettevõtetele ei ole tõhus tarne enam pelgalt mugavus, vaid oluline strateegiline eelis.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele