Täna pannakse nurgakivi Keila Vesiveski kaubanduskeskusele, mis sügisel ka uksed avab. Keskuse ehitusse investeerib omanik Rimi Baltic 8 miljonit eurot.
Keskus toob Keila elanikele ja külalistele kaasaegse kaubandus- ja teeninduskeskkonna, kus avab peagi uksed ka Rimi supermarket. Keila Vesiveski keskuses saab olema ligikaudu 3000 m² üüripinda, millest Rimi supermarket võtab enda alla 1400 m².
Keilas algas Harjumaa lähikümnendi suurima kinnisvaraarenduse KEKE Kvartali kaubandus-, meelelahutus- ja kogukonnakeskuse ehitus. Keila Keskus saab olema esimene maamärk Harju KEK-i arendatavast ligi 100 miljonit eurot maksvast ärilinnakust.
Neljapäeva hommikul avati Grossi Toidukaupade Sõmeru kauplus, mis on suurim maakonnas ja keti kõige suurema valikuga kauplus kogu Eestis. Samuti rääkis Gross oma laienemisplaanidest.
E-kaubanduse pidev kasv on tõstnud esile vajaduse makselahenduste järele, mis oleksid ühtaegu turvalised, kiired ja mugavad. Pangalink kui kõige populaarsem maksevahend on siinjuures üks olulisemaid tööriistu, mis võimaldab ostjal tasuda otse oma internetipangas, pakkudes samal ajal kaupmeestele tõhusat ja paindlikku viisi maksete kogumiseks.