Ökopoes on toit ligi kaks ja pool korda kallim kui Stockmannis

Kui keskkonnateadlik inimene tahab oma
peret kuu aega ainult mahedate ja ökoloogiliselt puhaste toitudega varustada,
tuleb tal välja käia märksa suurem summa kui mõnes suures selvehallis, kirjutas
SL Õhtuleht.

Ökosahvri juhataja Siiri Talumees kinnitab, et ökoloogiliselt puhas toit on igal juhul oma hinda väärt. "Ökoloogiliselt puhas" on elustandard, mille eest mujal maailmas aina enam nõustutakse rohkem maksma ja makstaksegi. Ka Eestis leidub inimesi, kes on puhtama toidu ja tervise nimel nõus maksma pestitsiididevabade tomatite eest 102 krooni kilost.

Öko-ostukorv tuleb oluliselt kallim kui näiteks samade kaupade Stockmannist ostmine. Lisaks mahedatele juur- ja puuviljadele tõstab oluliselt hinda kas või näiteks toiduõli.

Napsivennad "mahedat" viina ökolettidelt tõesti ei leia, küll aga on olemas aina suurenev valik mahedalt toodetud kvaliteetveini, mille hinnad jäävad tavaveiniga samasse klassi – 100 krooni ringis saab pudeli kätte küll, ka on müügil maheõlu, mille liitrihind on üsna krõbe (48 krooni), kuna seda imporditakse Saksamaalt.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara