Saksa minister: Venemaa distsiplineerimiseks tuleks ta võtta WTOsse

Tänasel pressikonverentsil ütles Eestit külastav
Saksamaa LV majandus- ja tehnoloogiaminister Michael Glos, et
majandussanktsioonide lõpetamiseks tuleks Venemaa võtta ülemaailmse
kaubandusorganisatsiooni WTO liikmeks.

Küsimusele, kuidas Saksamaa suhtub Eestit tabanud mitteametlikesse majandussanktsioonidesse, vastas Glos kinnitusega, et Euroopa Liidus on kokku lepitud omavaheline solidaarsus, mis puudutab muuhulgas ka energiakindluse tagamist. Minister täpsustas, et vältimaks n-ö uut Druzhba juhtme väljalülitamist tuleks toetada Venemaa liitumist WTOga. "Sel puhul on garanteeritud majanduse tõrgeteta toimimine," sõnas Glos, "nii ei tohi Venemaa diskrimineerida ühtegi WTO liiget."

Glos on esimene Saksa minister, kes Balti riike külastab. "Nii kummaline kui see ka ei ole, olen esimene Saksamaa minister, kes külastab Balti riike," märkis ta koos Eesti majandus- ja kommunikatsiooniministri Juhan Partsiga antud ühisel pressikonverentsil.

Parts ja Glos arutasid täna, kuidas elavdada kahe riigi vahelisi kaubandussuhteid, energeetika- ning konkurentsiküsimusi. Partsi sõnul räägiti seejuures süsihappegaasi kaubandusest ning Eesti osalusest Ignalina tuumajaama projektis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara