Baltika müük jätkab kiiret kasvu

Baltika veebruari konsolideeritud jaemüük ulatus 3,47 miljoni euroni, mis on 9% enam kui eelmise aasta samal perioodil, teatas ettevõte börsile.

Kõige enam kasvas jaemüük Venemaal ning seda 15%. Eestis kasvas jaemüük 14%, Lätis 6% ning Leedus 3%. Ukrainas jäi müük samale tasemele. Hulgi- ja e-poe müük suurenes eelmise aasta veebruariga võrreldes 7%.

Baltikal oli veebruari lõpu seisuga 113 kauplust müügipinnaga 22 134 m², kuu keskmine müügipind vähenes 2% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga.

Kahe kuu kokkuvõttes ulatusid müügitulud 8,85 miljoni euroni, kasvades eelmise aastaga võrreldes 5%, sealhulgas jaemüük oli kokku 8,27 miljonit eurot, mis on 7% parem tulemus kui eelmisel aastal. Hulgi- ja e-poe müük kasvas võrreldes eelmise aastaga 3% 563 000 euroni.

Baltika veebruari konsolideeritud müügitulu ulatus 3,78 miljoni euroni, mis on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 6 protsenti parem tulemus.


Osale arutelus

  • Rainer Saad

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara