Ökopoodnik: erasektoris töötad 24 tundi ööpäevas

Varem sotsiaalministeeriumis töötanud ning nüüd oma ökopoe avanud Kadri Kont-Kontson nendib, et erasektoris oled tööl 24 tundi ööpäevas.

"Eraettevõtjana sa oled 24 tundi tööl, see kõlab triviaalselt, aga sa pead absoluutselt iga kell mõtlema selle peale," rääkis Bioteek.ee OÜ omanik Kont-Kontson.

Ta nentis, et kui kolme töötajaga ettevõttes jääb kaks töötajat haigeks, tuleb leida asendaja. "Mingit varianti ei ole, ei saa, et kaks päeva lihtsalt ei tee midagi," lausus ta. Gripiaeg on sellisele ettevõttele tema sõnul ikka väga keeruline.

Kont-Kontsoni sõnul on erasektoris väikeettevõtjana töötamine oluliselt keerulisem kui töö avalikus sektoris. "Suures asutuses, kus on sada inimest, saab ikka keegi teine asendada. See on see väga praktiline külg," märkis ta.

Äripäev küsis nii avalikus kui erasektoris töötanud inimestelt era- ja avalikus sektoris töötamise eripärade kohta. 

Osale arutelus

  • Marta Jaakson

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara