Selver avab Balti Jaamas kaupluse

AS Selver ja Tallinna Balti Jaama omanikfirma RealWAY OÜ sõlmisid üürilepingu, mille kohaselt valmib Balti Jaama reisikeskusesse uus 850 ruutmeetrine Selveri kauplus, mis plaanitakse avada novembris.

„Selles kesklinna piirkonnas puudub täna korralik toidupood,“ põhjendas Selveri keti juht Andres Heinver asukohavalikut. „Balti Jaam on Tallinna kesklinna üks olulisi sõlmpunkte, mida läbivad nii rongireisijad kui linna külastavad turistid, samuti asub siin maakonnaliinide bussijaam ning trolli- ja trammipeatus.“

Balti Jaama omanikfirma OÜ RealWay juhatuse liikme Andrei Ostovi sõnul on ettevõte huvitatud sellest, et Balti Jaamast kujuneks atraktiivne ja kaasaegne reisikeskus, mistõttu on Selveriga koostöö igati tervitatav.

„Praegu läbib aastas Balti Jaama ligi 4 miljonit reisijat ning tulevikus kasvab külastajate arv seoses rongiliikluse tihenemisega veelgi. Soovime, et reisijatel oleks nüüd ja tulevikus turvaline ja mugav rongi oodata, sõidupileteid osta ning tarbida huvipakkuvaid ning praktilisi teenuseid,“ sõnas Andrei Ostov.

Tulevase Selveri 600-ruutmeetriselt müügipinnalt leiab ligikaudu 6000 erinevat toodet. Kaupluses saab tööd 20 inimest.

Lisaks Selveri kauplusele tegutsevad reisijate terminalis ka restoran, reisibüroo, postkontor, internetipunt ning teised teenusepakkujad.

Kauplus on hetkel projekteerimisjärgus, ehitaja valimiseks korraldatakse konkurss.

Eesti kapitalil Selveri jaeketti kuulub 40 kauplust erinevates Eesti piirkondades.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara