IkeaExpress pääses Tarbijakaitseameti mustast nimekirjast

Augustis tarneaja pikenemise tõttu Tarbijakaitseameti musta nimekirja sattunud IkeaExpress on nimekirjast eemaldatud ja ettevõtte normaalne töörütm on taastunud.

IkeaExpressi juhi Juhan Kuuskemaa sõnul on ettevõtte jaoks usaldusväärsuse taastamine esmatähtis. „Eesti tarbija pelgab online kaubandust ega langeta ostuotsust kergekäeliselt. Ostukoha valikul on aga kõige olulisemaks otsustamiskriteeriumiks just müüja või teenusepakkuja usaldusväärsus,“ selgitas Kuuskemaa.

IkeaExpress sattus Tarbijakaitseameti tähelepanu alla augustis, kui mitmed tarned lubatust kauem viibisid. Kuuskemaa sõnul oli viivituste keskseks põhjuseks puhkusteperiood Soomes. „Lühidalt öeldes oli see meie viga. Eeldasime Eesti kogemusest lähtuvalt, et ka Soomes toimuvad kõik tööprotsessid puhkustest hoolimata sama ajaga. Paraku see nii ei olnud. Meie ei osanud seda ette näha, kliente õigeaegselt võimalikest viivitustest informeerida ja probleeme piisavalt selgitada. Nüüd on see aga seljataga ning meie ühe kogemuse võrra targemad ning seeläbi ka paremad,“ võttis Kuuskemaa saadud õppetunni kokku.

IkeaExpress on internetipõhine IKEA toodete tellimiskeskkond, kus tehtud ostud komplekteeritakse Soomes IKEA kaupluses ja transporditakse regulaarse kaubasaadetisena iganädalaselt Tallinna. OÜ Iexpress ei ole IKEA ametlik esindaja Eestis, vaid sõltumatu transporditeenuse pakkuja, keda varustavad Soome lepingupartnerid.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

Erply veebipõhine kassa- ja laotarkvara

Erply on veebipõhine kassa- ja laotarkvara, mis on suunatud hulgimüügi, jaemüügi ja teeninduse valdkonnale. Kõik vajalik on standardlahenduses olemas ning lihtsasti juurutatav.

Excellent pakub laoettevõtetele terviklikku lähenemist

Pidevalt suurenevate tegevusmahtude ja keerukate tarneahelate tõttu on oluline, et ettevõtte fookus püsiks põhieesmärgil ja ei varjuks tehniliste tegevuste taha. Ettevõtte eri funktsioonide ja osakondade tegevus peab käima käsikäes, sealhulgas raamatupidamine, müük ja laohaldus. Laoarvestus peab kajastuma ka finantsnäitajates ja vastupidi. Kuidas seda lahendada, räägib Excellent Business Solutionsi vanemkonsultant Eva-Mai Saard.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara