Apranga kasum vähenes

Apranga teatas täna, et rõivaste jaekaupmehe IV kvartali puhaskasum vähenes aastaga 3,7%, 10,3 mln litile. Tulemus jäi alla analüütikute ootustele.

Käive kasvas 8,3%, 130,1 mln litile.

LHV pank ootas Aprangalt 128,9 mln litise käibe juures 12,3 mln litist puhaskasumit. Swedbank ootas 128,7 mln eurose käibega 10,9 mln litist kasumit.

Eestis kasvas neljanda kvartali käive (koos käibemaksuga) 9,3%, 19,4 mln litile. Suurim oli kasv Lätis, kus käive kasvas 22,8%, 41,9 mln litile. Leedus kasvas käive 5%, 102,7 mln litile. Aastaga kasvas poodide arv 10,4%, 148ni. Eestis lisandus kolm poodi, mis viis siin müügikohtade arvu 15ni. Lätis on 41 poodi ja Leedus 92.

Alanud aastal plaanib Apranga suurendada käivet 7,5%, 624 mln litile (koos käibemaksuga). Plaanis on avada või ümber ehitada 25-30 poodi. Investeeringuteks on ette nähtud 22-25 mln litti.

Veebruaris lõi firma Eestis OÜ Apranga MDE, mis hakkab opereerima Eestis Massimo Dutti poode.

Apranga aktsia hind on täna langenud 1,4%, 2,84 eurole.

Osale arutelus

  • Romet Kreek

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara