Sooduspakkumiste portaali zave.ee külastati aastaga ligi miljon korda

Eelmise aasta detsembris käivitatud zave.ee koondab praeguseks ligi 70 kaupluse sooduspakkumised üle Eesti ning aastaga on portaali külastatud 952 687 korral ning kasutajate arv on kasvanud ligi 90 000 kasutajani kuus.

"Kiiresti arenev portaal tähendab aja ning raha võitu nii tarbijatele kui ka kaupmeestele," ütles portaali eestvedaja Ermo Jööts. Ta lisas, et inimesed ei pea tänu sellele lappama läbi kümneid reklaame paberkandjatel või surfama eri veebikülgedel.

Zave.ee võimaldab otsida meelepäraseid pakkumisi eri brändidelt ja kauplustelt.

“Meid rõõmustab väga, et portaal on kogunud populaarsust nii meeste kui ka naiste seas. See näitab, et mugavad ja soodsad lahendused lähevad kõigile ühtemoodi korda,” lisab Jööts. Esimesel aastal olid ligi 54 protsenti kasutajatest mehed ja 46 protsenti naised.

Tänaseks on igapäevaselt portaalis üleval ligi 8000 pakkumist 23 eri tootekategoorias. Uusi pakkumisi lisandub igapäevaselt, kuid pea iga 2 nädala järel lisandub üheaegselt 500 uudistoodet kui suuremad jaekauplused oma kampaaniapakkumisi uuendavad. Portaal on kohandatud nii arvutile, tahvelarvutile kui ka mobiilile, kusjuures on võimalus tuvastada oma asukohale lähimad kauplused ning vaadata kaardil teekonda kauplustesse. Viimase kolme kuu jooksul on 75% zave.ee külastustest arvutist, 19% mobiilist ja 6% tahvelarvutist.

Osale arutelus

Toetajad

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

HKScan otsib KATEGOORIAJUHTI

HKScan Estonia AS

27. september 2017

Tarkvara

Jaekaubandus – kas valida jäik või paindlik laoarvestuse meetod?

Kaalutud keskmine kui lihtsamini hallatav meetod jaekaubanduses, on enam levinud kui FiFO, sest võimaldab lihtsustatud laoliikumist ning kiire jaemüügi puhul üliolulist miinusesse müüki.

Innovatiivne ja suurte võimalustega Microsoft Dynamics NAV keskmistele ja suurtele ettevõtetele

Dynamics NAV on Microsofti majandustarkvaradest globaalselt enim müüdud ja kiiremini arenev lahendus, mida on viimasel kümnendil jõuliselt arendatud.

Blogid

Statistika

Teabevara