Kõige loetumad artiklid 2015

Loetumad artiklid 2015
Intervjuu Sanitexi kommertsosakonna juhataja Eigo Siimu ja juhatuse liikme...

2015. aasta kõige loetumas artiklis rääkis endine Denim Dreami teeninduse arendusjuht Elina Vamper sellest, et kuidas motiveerida teenindajaid palgasüsteemida ja müüginormidega. Lisaks pakkus lugejatele suurt huvi erinevad nipid, tüüpvigade loetelud, intervjuud ja foto reportaažid.

1. Kuidas motiveerida teenindajaid palgasüsteemide ja müüginormidega (28.09.2015)

Endine Denim Dreami teeninduse arendusjuht Elina Vamper rääkis Müügijuhtimise aastakonverentsil palgasüsteemide ja müüginormide kasutamisest motivatsiooniks.

2. Fotod: Avati Stroomi keskus (05.12.2014)

Tallinna linnapea Edgar Savisaar ning Kantauro OÜ omanik ja nõukogu esimees Anatoli Kanajev avasid 4. detsembril Põhja-Tallinnas uue Stroomi kaubanduskeskuse.

3. Sanitex: Meie kaupluslaos on tooted, mida mujalt ei saa (27.08.2015)

Sanitex Estonia kommertsosakonna juhi Eigo Siimu sõnul peab Promo Cash&Carry kaupluslaos olema ka kohalik toodang, sest see toob volüümi, kuid klientide meelitamiseks peame pakkuma midagi sellist, mida mujalt ei saa. „Ja seda meie juurest leiab.“

4. Fotod: Ülevaade Tallinna kaubanduspindade arendustest (16.06.2015)

Colliers International ja kaubandus.ee panid kokku suure ülevaate Tallinna kaubanduspindade arendustest 2015-2017.

5. Selver avas e-kaupluse (09.11.2015)

Eesti e-kaubanduse Liidu iga-aastane e-ostlemise päeval e-smaspäeval avas Selver esmakordselt enda e-kaupluse, kus on valikus üle 12 000 toote.

6. Lyoness aitab leida uusi kliente ja kasvatada käivet (19.02.2015)

Lyoness pakub kaubandus- ja teenindussektori ettevõtetele võimalust lojaalsusprogrammi abil leida soodsalt uusi kliente ning Lyoness Eesti tegevjuhi Ott Neeme sõnul pakub see ettevõtetele täiendavaid turundusvõimalusi ning aitab kasvatada ettevõtete käivet ning turuosa.

7. 11 nippi tundmatu toote turule toomiseks (27.06.2015)

Kasuta kanaleid, kus saab kaubast rääkida, püüda uut proovivaid kasutajaid ning läheneda meestele naiste kaudu, soovitab Eesti tarbijale tundmatu kookosvee turule toojad.

8. Maardu Kodukeskus saab rajooni suurim kaubandus- ja vabaajakeskus (23.10.2015)

Brave Capitali kontserni kuuluv Barensholm OÜ allkirjastas Ramm Ehituse OÜ-ga projekteerimis- ja ehituslepingu Maardu Kodukeskuse täielikuks renoveerimiseks eesmärgiga rajada piirkonna suurim kaubandus- ja vabaajakeskus.

9. 10 tüüpviga e-poes, mis vihastab ostjat (10.04.2015)

Kuigi õnnestunud e-kaubandus on väga tulus ettevõtmine, siis veebis ei ole väga kerge tooteid müüa, sest konkurents on väga suur.

10. Selgus kasutajasõbralike veebipoodide võistluse finalistid (22.12.2015)

Kaubandus.ee valib koos žüriiga esmakordselt Eesti kõige kasutajasõbralikuma e-kaupluse. Finaali jõudis 31 veebikauplust 9 kategoorias.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara