Rocca al Mare ja Lasnamäe Prismad pakuvad lastele tasuta puuvilju

Prisma laste tasuta puuviljakorv
Üks väike tasuta puuvili igale lapsele

Alates sellest nädalast pakutakse Rocca al Mare ja Lasnamäe Prismades kauplust külatavatele lastele tasuta puuvilju. Tegemist on ühega mitmest muutusest, mida Prisma Peremarket oma kauplustes on teinud, et muuta need lastega külastajatele meeldivamaks ostupaigaks.

“Väikeste lastega poes käimine võib olla paras väljakutse ja seda eriti nendel juhtudel, kui lastel on kõht tühi ning väsimus peal. Selleks, et poekülastus protsess muutuks kõikidele meeldivamaks, pakumegi lastele poes tasuta puuvilju,” sõnas Prisma Peremarketi kaubandus- ja müügidirektor Teemu Kilpiä.

Prisma esindaja sõnul otsutavad nad klientide tagasiside põhjal, kas võtta tasuta puuviljade korvid kasutusele ka teistes Prisma kauplustes.

Muutmaks poekülastust lastega külastajatele mugavamaks on Prisma Peremarket teinud oma kauplustes mitmeid muudatusi. Näiteks on paljude Prisma kaupluste peasissekäigu juures tavapärasest laiemad parkimiskohad lastega külastajatele, et turvahälliga oleks võimalik mugavalt toimetada. Samuti on peatselt avamisel lastekassad, mis pakuvad kassade juures huvitavat tegevust ka pere noorematele liikmetele. 

“Lisaks püüame oma kaubavalikus pöörata palju tähelepanu just lastega perede ootustele ja vajadustele. Näiteks on Prisma kaubavalikus 109 sorti mähkmeid ning 290 sorti erinevaid lastetoite,” lisas Kilpiä. 

Prisma on Põhjamaade juurtega SOK-le kuuluv kaubanduskett, mis tegutseb nii Soome, Eesti, Venemaa, Läti kui Leedu turgudel. Eestis tegutseb Prisma Peremarket alates 2000. aastast, olles üks stabiilsemaid Eesti turul tegutsenud hüpermarketeid. Tänaseks tegutseb Tallinnas 5 Prismat, Tartus 2 Prismat ning Narvas 1 Prisma kauplus. 

Peremarketi toidukaupade sortimendis on 10 000-14 000 artiklit, kogu tootevalikus 60 000 artiklit. Iga Prisma kauplus omab tervest Eesti jaekaubandusturust hinnanguliselt 1,5%.  Prisma Peremarket annab Eestis tööd enam kui 1000le inimesele.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara