Kaupmeeste Liit saab uue juhi

Kaupmeeste Liidu tegevjuht Nele Peil
Nele Peil

Eesti Kaupmeeste Liidu juhtimise võtab alates 1. jaanuarist 2017 üle Nele Peil, liidu praegune tegevjuht suundub uuel aastal lapsehoolduspuhkusele.

„Nele Peili varasem kogemus erialaliidu juhtimisel ning laiapõhjalised teadmised uuringusektorist on tugevad argumendid, mis Kaupmeeste liidu senist tegevusstrateegiat jätkata lubavad. Liidu juhatuse eesmärk on, et uus inimene jätkaks senist tegevussuunda kaubandusettevõtjate seisukohtade eest seismisel ning valdkonna edendamisel laiemas ühiskondlikus võtmes,“ ütles Kaupmeeste liidu juhatuse esimees Raul Puusepp.

„Minu eesmärk on edendada Kaupmeeste liidu rolli valdkonna arvamusliidrina, olles aktiivne partner riigile ja koostööpartneritele. Olulisemaid teemasid, millega 2017. aastal alustame, on teadmuspõhisuse kasvatamine kaubandusvaldkonna esindamisel.  Samuti on plaan jätkata senist tööd  kaubandustöötaja rolli suuremaks väärtustamiseks ühiskonnas,“ ütles jaanuarist Kaupmeeste liitu juhtima asuv Nele Peil.

Nele Peil töötab käesoleva aasta lõpuni Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu tegevjuhina. Lisaks on ta töötanud aastaid uuringusektoris analüütikuna, lektorina Malaisia Mantissa College’is ning projektijuhina konsultatsiooniettevõttes Columbus. Peilil on magistrikraad politoloogias Helsingi Ülikoolist ning riigiteaduste bakalaureusekraad Tartu Ülikoolist.

Kaupmeeste liit on asutatud 1996. aastal eesmärgiga esindada ja kaitsta liidu liikmete huve seadusloome protsessis, ettevõtluse arendamisel ja hea kaubandustava põhimõtete süvendamisel. Kaupmeeste Liitu kuulub kokku 59 liiget.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara