Aasta lõpus avatav Maxima Haabersti hüpermarket pidas sarikapidu

Maxima Eesti
Maxima eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets ja peadirektor Vygintas...

Reedel peeti Tallinnas Maxima uue XXX hüpermarketi sarikapidu. Mahavõetud sarikapärjale olid kantud Haabersti lasteaialaste soovid selle kohta, milline detsembris valmiv uus kauplus võiks olla.

Tallinna linnapea kohuseid täitva Taavi Aasa sõnul kujuneb uuest hüpermarketist kindlasti väga populaarne ostukoht nii õismäelastele kui ka teistele lähipiirkondade elanikele.

“Linna ja linlaste vaatepunktist on vähemalt sama rõõmustav ka lisanduvate töökohtade arv – kokku annab uus kaubanduskeskus tööd ligi 200 inimesele,” lisas Aas.

Maxima Eesti operatsioonidirektor Marko Põderi sõnul on hüpermarketi puhul tegu ühega kahest uuest kauplusest, mille jaekett tänavu Tallinnas avab.

“Eesti küllastunud kaubandusturul on tänases olukorras edu pandiks kvaliteet ning just sellele oma uue kauplusega ka rõhutame – enam kui 30 000 erineva tootega hüpermarket on meie suurima kaubavalikuga pood. Samuti rajame siia ülimalt edukalt käivitunud internetipoe e-Maxima jaotuskeskuse, millega muudame igapäevakaupade e-ostlemise väga mugavaks nii kõigile Lääne-Tallinna kui ka ümbruskaudsete valdade elanikele,” lausus ta.

Pidulikul sarikapeol üle antud sarikapärjale olid kantud ligi 30 Haabersti kohaliku lasteaialapse lennukad ootused sellest, milline üks hea kauplus tulevikus olema peaks. Täiendusi tegid ka linnepea ja Haabersti linnaosa vanem.

Maxima koguinvesteering teise Tallinna hüpermarketisse on seitse miljonit eurot. Valmivas kaubanduskeskuses paikneb 4000-ruutmeetrise müügipinnaga kauplus ning 600 ruutmeetri ulatuses erinevaid rendipindu erinevate igapäevaste teenuste ja esmatarbekaupade müüjatele.

Moodul Projekti juhatuse liige Artur Mitšulis
Moodul Projekti juhatuse liige Artur Mitšulis
Maxima Eesti peadirektor Vygintas Šapokas ja  Moodul Projekt juhatuse liige Artur Mitšulis
Maxima Eesti peadirektor Vygintas Šapokas ja Moodul Projekt juhatuse liige...
Maxima Eesti operatsioonidirektor Marko Põder
Maxima Eesti operatsioonidirektor Marko Põder
Tallinna linnapea kohusetäitja Taavi Aas
Tallinna linnapea kohusetäitja Taavi Aas

Osale arutelus

Toetajad

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

KindlustusEst Kindlustusmaakler otsib MÜÜGISTRATEEGI

TALENTOR ESTONIA / In Re OÜ

23. juuni 2017

Expert otsib TV/AV TOOTEJUHTI

Expert Eesti OÜ

06. juuni 2017

Tarkvara

Uudne tarkvara tuvastab hoobilt isiku ja aitab kelmid tabada

Ajujahi konkursil osalev MARKUS asus täna Elisa esinduses piloteerima uudset tehisintellektil põhinevat isikutuvastuse süsteemi, mis aitab tulevikus vältida inimlikke vigasid inimeste tuvastamisel ja ära hoida kelmuseid.

Kuidas kaupmehed saavad muuta kliendi kogemust?

Ajakiri Forbes toob välja 3 mõtet, kuidas kaupmehed saavad muuta kliendi kogemust kaupluses ja kaubanduskeskuses paremaks.

Blogid

Käsi­raamatud