Itella avab e-kaupmeestele tee Euroopasse

Pakk, pakiautomaat, smartpost
ItellaSmartPOST

Itella Estonia uus pakiteenus Parcel Connect on suunatud kohalikele e-kaupmeestele, kes soovivad laiendada oma äritegevust Euroopasse. Selle võimaldamiseks on Itella koostöös partneritega loonud 43 000 pakipunktiga Euroopat katva võrgustiku.

Uue pakiteenuse sihtriikideks on lisaks Eestile veel Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Saksamaa, Austria, Belgia, Tšehhi, Holland, Poola, Luksemburg ja Slovakkia. Teenus hõlmab endas ka kohaletoimetamata pakkide tagastamist ning klientide endi poolt saadetiste tagastamist. Saatmise hind on kombinatsioon sihtriigipõhisest hinnast ja saadetise kilohinnast. 

Saadetise suurimad lubatud mõõtmed on 120 cm × 60 cm × 60 cm ning väikseimad lubatud mõõtmed on 15 cm x 11 cm x 3,5 cm. Lisateenusena saab saata ka ülemõõdulisi saadetisi. Saadetise suurim lubatud kaal Soome, Läti ja Leedu suunal on 35 kg ja teistesse riikidesse 31,5 kg ning väikseim lubatud kaal on sihtkoha riigist sõltumata 100 g.

Sõltuvalt sihtriigist jõuavad pakid lähteriigi terminalist väljumise hetkest kohale 1-5 tööpäeva jooksul. Sihtriigis toimetatakse saadetis kohale kulleriga või saabub see pakiautomaati või pakipunkti. 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara