Prisma lõi käed Saaremaa Lihatööstusega

Saaremaa Lihatööstuse lett Prisma kaupluses
Saaremaa Lihatööstuse lett Prisma kaupluses

Prisma alustas koostööd Saaremaa Lihatööstusega, mille tulemusena on kaupluste lahtiste toodete lettides saadaval kodumaine kvaliteetne liha.

Prisma Peremarketi ostuosakonna kategooriajuhi Janika Kattai sõnul sündis koostöö Saaremaa Lihatööstusega soovist tulla vastu tarbijate ootustele kvaliteetse, kodumaise ja värske liha järele.Kattai sõnas, et suur ja isuäratav värske liha teeninduslett on hea visiitkaart kogu poele. "Kaup on värske ja näeb välja väga isuäratav, müügid näitavad, et ka kliendid on seda juba märganud ja tagasiside kinnitab, et otsus Saaremaa Lihatööstusega koostööd alustada on olnud õige!” ütles ta.

Saaremaa Lihatööstuse juhatuse liige Kristjan Leedo nimetas koostööd Prismaga suurepäraseks võimaluseks ja heaks väljakutseks. "Prisma kauplused on suured ja võimaldavad meil pakkuda laiemat sortimenti kui mõnes väiksemas kaupluses," lausus Leedo. Ta lisas, et uuest sortimendist leiab nii sea- ja veiseliha kui ka lambaliha, lisaks kana- ja vasikaliha.

Lihaletid on alates 18. jaanuarist avatud kõikides Prismades üle Eesti, viimane avati eelmisel nädalal Mustamäe Prismas.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd enam kui 700 inimesele. Prisma Peremarket kuulub Soome kaubandusketti SOK, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara