Mobiilne rahakott alustas tööd

mTasku
mTasku

Esimese suurema jaekaubandusettevõttena alustas Tallinna Kaubamaja Grupp Telia mobiilse rahakoti, mTasku mobiilimaksete pakkumist. mTaskut saab nüüd kasutada kõigis Kaubamaja, Selveri ning I.L.U. kaupluste kassades üle Eesti.

Tallinna Kaubamaja Grupi ASi Partnerkaardi arendusjuht Rene Paats kinnitas, et tegu on klientide jaoks olulise sammuga, kuna selle kasutamine muudab igapäevase poes käimise mugavamaks rohkem kui 660 000 Partnerkaardi omanikule.

„Usume, et mTasku on edukas, sest see annab kliendile täieliku vabaduse rahakotist loobuda. Küsimus ei ole enam selles, mitu kaarti rahakotti mahub, sest enam ei ole vaja üldse rahakotti kaasas kanda. Enamus teenuseid on juba nutitelefonis saadaval, nüüd ka Partnerkaart. Tulevikus ei ole vaja muretseda, et mõni ost jääb rahakoti, pangakaardi või sularaha puudumisel tegemata ning soodustused saamata, sest kõik mugavused on koondatud ühte rakendusse,“ rääkis Paats.

Kui kliendil on plastist Partnerkaart juba olemas, saab selle menüüvalikust mTaskusse lisada, mis võimaldab teenust kohe ka kasutama hakata. mTasku lahendust saavad kasutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid.

„Mobiilimakse teostamiseks tuleb oma pangakaart lisada mTaskusse, seejärel saab mobiiltelefoniga mugavalt oma ostude eest tasuda nii tavakassades kui iseteeninduse kassades,“ selgitas Paats.

„Näiteks iseteeninduspuldi saamiseks piisab nutitelefoniga mTasku maksemärgise QR-koodi või NFC-märgise skaneerimisest. Pärast kaupade skaneerimist ja puldi tagastamist hoidlasse tuleb mTaskuga makseterminali juures asuvat maksemärgist uuesti skaneerida, valida kassaekraanilt mTasku makse ning vajutada mobiiliekraanil „maksa“ nuppu,“ märkis ta.

Kõigi ostutehingute andmed ja saadud soodustused kuvatakse mTaskusse saadetaval m-Kviitungil.

„Uus lahendus loob inimestele võimaluse koondada erinevad teenused elektroonilisel kujul ühte turvalisse mobiilirakendusse mTasku,“ märkis Telia Eesti ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna. „mTasku võimaldab nutitelefoni vahendusel pakkuda kaardimaksetehinguid ja tulevikus muid praeguses tavarahakotis leiduvaid väärtuslikke teenuseid, nagu kliendikaardid, kinkekaardid, ühistranspordi- ja läbipääsukaardid, e-kviitungid ning e-dokumendid, mobiilipõhisel kujul,“ sõnas Kärsna.

mTasku on mobiilne rahakott, mis on arendatud Telia, LHV, EveryPay ja Tallinna Kaubamaja Grupi ning kassalahenduste pakkujate Ektaco, ID Süsteemid, Nixor ja Laansoo & Trussmann koostöös. mTasku platvormi ja rakenduse peamine arenduspartner on Datanor OÜ ning olulised koostööparterid Tallinna Tehnikaülikool ja IDEMIA, kellega koos arendatakse turvaliste elektrooniliste dokumentide ja läbipääsulubade lahendusega mobiiltelefonis.

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara