Teeninduskoolitaja annab nõu, kuidas muuta klienditeenindus suurepäraseks

Elina Vamper
Elina Vamper

28. märtsil toimuval targasti juhitud teeninduse koolitusel annab teeninduskonsultant Elina Vamper nõu, kuidas muuta klienditeenindus suurepäraseks. Novembris toimunud koolitust hindasid osalejad kõrgelt.

Teeninduskonsultanti ja -koolitaja Elina Vamperi sõnul on pikaajalises perspektiivis majanduslikult edukamad need ettevõtted, kus klienditeenindus ületab järjepidevalt klientide ootusi. Kuna see mõjutab otseselt müügitehingu suurust ning määrab, kas ja kui palju olemasolevad kliendid tulevikus teenuse juurde tagasi tulevad.

Koolitusel keskendub Vamper neljale valdkonnale (värbamine, koolitused, motivatsioonisüsteem ja siseõhkkond), mis  mõjutavad teenindust võrdselt ning vajavad ettevõtetel ka võrdselt tähelepanu, et klienditeenindusest oleks müügi mõjutamisel reaalselt kasu.

Teenindust tuleks vaadelda kui strateegilist protsessi, sest suurepärane klienditeenindus tagab suurema tõenäosusega ettevõtte tulemuslikkuse. Teeninduse kvaliteedi tagamine ja tõstmine saab alguse teenindusettevõtete juhtidest, kes panevad paika ettevõtte fookuse ja eesmärgid ning algatavad muudatusi.

Eelmisel koolitusel osalejad said inspiratsiooni ning võtsid enda tööplaani värbamise efektiivsemaks muutmise, siseõhkkonna meeldivamaks muutmise, pideva tagasiside andmise, klienditeeninduse arendamise jne.

Koolitusel osalejad kirjutasid tagasisidesse:

  • Mõtteid andis palju, ehk ka seetõttu, et teema on väga põletav. Tekitab ära tegemise tahet.
  • Hea koolitus. Oli tuttavat ja uut.
  • Sain väga palju häid ideid. Oleks võinud tund kauem minna, et ei oleks kiirustamist.
  • Oleks soovinud rohkem tööriistu, mida töös kasutada, näiteks kuidas ikka mõõta tiimitööd.

Koolitaja kohta kirjutati:

  • Tubli, igati oma teemat tundev ja praktilist kogemust omav koolitaja!
  • Hea energia ja positiivne õhkkond
  • Teadlik teemast. Oskuslik teema ülesehitus.

Kaubandus.ee ja Äripäeva Akadeemia korraldatud koolitus „Kuidas muuta klienditeenindus suurepäraseks?“ toimub 28. märtsil 2018. Tutvu koolituse täieliku programmiga SIIN ning registreeru kohe! 

Osale arutelus

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Kaubandust sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

SALONSHOP BALTIC OÜ otsib TURUNDUSJUHTI

Salonshop Baltic AS

31. detsember 2018

Tarkvara

RTT kaasaegne kassatarkvara

Kassatarkvara oluliseks eesmärgiks on pakkuda kliendile kiiret ja mugavat teenindust. Suureks trendiks on saanud mobiilsus ehk tarkvara saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis. Loe lähemalt, mis on kassatarkvara valikul oluline ning milliseid eeliseid annab RTT kassatarkvara.

AccountStudio - lihtsalt kohandatav terviklik äritarkvara

Äritarkvara, mida on võimalik kohandada erinevate nõudmiste ja tegevusaladega väike- ja suurettevõtetele. Tarkvara liidestab ettevõtte e-poe nii, et tehingud e-poes kajastuvad ilma valu ja vaevata nii laos kui ka raamatupidamises.

Statistika

E-KAUBANDUS

Teabevara