Vähemalt hetkeks on Trump Ukraina sõja ja Euroopa kaubanduse olulisust mõistnud

Paistab, et USA ja Euroopa vastastikused tollid jäävad pigem madalamaks ning ka Ukraina kohta on president Donald Trump saatnud viimasel ajal positiivseid sõnumeid, rääkis Äripäeva välistoimetaja Indrek Lepik.
Äripäeva välistoimetaja Indrek Lepik hoiatas, et USA president Donald Trump kipub siiski tihti oma seisukohti muutma.
  • Äripäeva välistoimetaja Indrek Lepik hoiatas, et USA president Donald Trump kipub siiski tihti oma seisukohti muutma.
  • Foto: Andras Kralla
“Nii et selles praeguses hetkes me oleme heas seisus nii kaubandussõja kui ka Ukraina sõja mõttes. Mida see nüüd järgmiste kuude kontekstis tähendab, arvestades Donald Trumpi iseloomu, on võimatu öelda,” rääkis Lepik Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Seotud lood

Uudised
  • 10.07.25, 15:14
Mais vedasid importi toidukaubad, eksporti elektriseadmed
Tänavu mais kasvas kaupade eksport 2% ja import 6%. Kõige rohkem imporditi põllumajandussaaduseid ja toidukaupu, eksporditi aga enim elektriseadmeid.
Uudised
  • 10.07.25, 09:00
Euroopa parlament tahab ohjata ebakvaliteetsete kaupade sissevoolu
Mullu jõudis kolmandate riikide veebipoodidest Euroopa Liitu keskmiselt 12 miljonit pakki päevas, mis on pannud raskesse olukorda Euroopa riikide tollitöötajad ja turujärelevalveasutused.
  • ST
Sisuturundus
  • 08.05.26, 09:09
Selver panustab käsitööle: värsked liha- ja kalaletitooted valmivad kaupluses kohapeal
Selveri liha- ja kalaletid on kujunenud keti oluliseks tõmbenumbriks, kus värskus, kvaliteet ja käsitöö käivad käsikäes. Erinevalt tavapärasest pakendatud kaubast valmib suur osa Selveri värske liha- ja kalaleti toodetest kohapeal. “Klient hindab eelkõige värskust ja kindlat kvaliteeti ning just neid põhimõtteid me igapäevaselt järgime,” ütleb Selveri liha- ja kalalettide tootmisjuht Aimar Kann.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kaubandus esilehele